Pozytywny rezultat dla piłkarzy Milanu. Remis w Manchesterze

Nie ma wątpliwości, iż piłka nożna to jedna z najmocniej popularnych sportowych dyscyplin na całym świecie. Niemal codziennie przed odbiornikami zasiada sporo wielbicieli, którzy bardzo chcą spoglądać na swoich graczy na murawie. Między innymi z tej przyczyny stworzone zostały różnego rodzaju zmagania, które zrzeszają najbardziej uzdolnione drużyny w całej Europie. W tej chwili najpopularniejszymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To właśnie w Champions League można oglądać najwybitniejsze kluby europejskie zakończonego sezonu. Istnieje jednak też Liga Europejska, gdzie rywalizują między sobą nieco gorsze drużyny. Nie znaczy to jednak, iż Liga Europejska jest mało emocji. Grane tam mecze bardzo często są naprawdę fascynujące i mamy okazję aby obejrzeć mnóstwo trafień. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa zespoły, które kiedyś święciły triumfy na Starym Kontynencie, a obecnie koncentrują się nad zbudowaniem swojej potęgi.

Zdaniem szerokiej grupy ekspertów jest to jedna z najbardziej intrygujących duetów 1/8 finału zmagań Europa League. Bolesnym minusem tego starcia jest to, że fani nie mają możliwości oglądać go na żywo ze stadionu. Znacznie lepiej ten mecz zaczęli zawodnicy z Mediolanu. Manchester United dość słabo rozpoczął to starcie i jedenastka z Mediolanu miała chęć szybko wykorzystać ten fakt. AC Milan w trakcie piętnastu minut strzelił do siatki dwukrotnie. Te gole nie były jednak przyznane. Dwa razy trafienia piłkarzy z Mediolanu były cofane przez arbitra tego meczu. Kibice przed ekranami odbiorników nie zobaczyli trafień w premierowej odsłonie. Wiele emocji było natomiast w drugiej połowie. Kolejna połowa dużo pozytywniej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Doskonałą dyspozycję po raz kolejny pokazał Bruno Fernandes. Perfekcyjnie dograł piłkę do Diallo, a on bez większych problemów wstrzelił piłkę do siatki Milanu. Wiele wskazywało na to, że Czerwone Diabły zatrzymają prowadzenie do końca pojedynku, ale AC Milan był w stanie wyrównać pod koniec. Dla drużyny z Mediolanu trafienie strzelił Simon Kjaer i mecz skończył się rezultatem 1:1.